Foto/Erion Braçe merr titullin e Balkanweb dhe thotë: Ah ku u katandis gazetaria

Esencë editori/Lajmi për heqjen e xhaketës së Bashës, ku tha se kishte vapë mori vëmendje në pjesën dërrmuese të portaleve. Kjo gjë ka nervozuar Braçen i cili ka postuar këtë screenshot në instagram duke e quajtur një vëmendje të tillë të pavend dhe katandisje të medias. Basha po flet sonte në Top Channel për oligarkët dhe ka sulmuar shumë biznesmenë dhe po tregon planin e tij si do sillet kur të vijë në pushtet. Sigurisht Basha nuk ka folur për oligarkët e tij, por ata që i sheh më afër qeverisë duke u nisur nga tenderat e fituar prej tyre. Plani i Bashës është për konfiskim pasurish pa gjyq.