• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kate Middleton, si e bija e Maharaxhait


  Kate Middleton na nxori mallin e të bijës së Maharaxhait, të filmit të famshëm me të njëjtin titull.

  Kate Middleton, foto nga Getty
  Kate Middleton dhe Lady Diana, foto nga Getty
  Kate Middleton, foto nga Getty
  Kate Middleton, foto nga Getty
  Kate Middleton, foto nga Getty
  Kate Middleton, foto nga Getty
  Kate Middleton, foto nga Getty

  Kate dhe William ndodhen në vizitat zyrtare në Pakistan dhe sipas vendit dhe kuvendi. Dukesha është veshur me pantallona poshtë e fustan sipër, pra me sari që i shkojnë po aq shumë sa çdo veshje tjetër.

  Kate ka zgjedhur me kujdes disa ngjyra dhe që nga bluja, jeshilja, bojëqielli dhe bluja. E si gjithmonë nuk mund të mos bëhej një krahasim me look të vjehrrës së saj Diana-s.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post