• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Kanë trilluar shumë histori! Tjetër deklaratë nga prokurori Ndoja


  Prokurori Arjan Ndoja, që i shpëtoi atentatit të 1 nëntorit, thotë se nuk i trembet askujt dhe se ngjarja ka ndodhur për shkak të detyrës së tij. Kjo është deklarata e dytë e tij nga shtrati i Spitalit të Durrësit, ku ndodhet në masa të rrepta sigurie në repartin e ortopedisë.

  “Ua kam lënë në dorë organeve të drejtësisë ta zbardhin ngjarjen. Unë nuk i trembem askujt, pasi nuk i kam borxhe askujt. Mediat kanë trilluar shumë histori për mua. Kam investuar 20 vite në punën time. Do flas në një moment tjetër për të gjithë ngjarjen, e cila ka ndodhur për shkak të Arjanit prokuror”, tha ai për “News 24”.

  Nga atentati me armë mbetën të plagosur dhe dy shoqëruesit e tij Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si “i forti” i Sukthit dhe shoferi Andi Maloku.

  Ndërsa për ngjarjen policia arrestoi të hënën autorin e parë të dyshuar, 34 vjeçarin Redjan Rraja, kushëri i deputetit socialist Rrahman Rraja./ Tiranapost.al

  Prokurori Ndoja ‘mbrohet’ nga spitali: Tek dosjet ka dhe çështje pronash që i kam për studion time ligjore, s’i trembem askujt

  Tre dosje të dyshimta gjenden në makinën e prokurorit Ndoja

  E zbuloi ADN-ja. Kapet teksa po arratisej kushëriri i deputetit Rrahman Rraja për atentatin e prokurorit

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post