• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Kanali 3Plus rekord shikueshmërie me telenovelën turke “Mos u dorëzo”! Do çmendeni të gjithë pas..


  Seriali turk premierë që startoi mbrëmë në orën 21:45 në kanalin 3Plus në Tring  ka thyer rekord shikueshmërie duke u renditur i katërti kanal në “late night evening” dhe i treti brenda kategorisë “entertinment”.

  11234

  Bëhet fjalë për serialin turk  “Mos u dorëzo”,  prodhim i vitit 2015 me aktorë protagonistë, Tolgahan Sayışman dhe Amine Gülşe.  Kujtojmë se aktori i fashmëm simpatik Tolgahan që e duan të gjithë, është i fejuari  i bukuroshes , Misit shqiptar Almeda Abazi. Të dy kanë planifikuar të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar në datën 13 shkurt që përkon me ditelindjen e 25-të të misit dhe modeles Almeda.

  Speciale për Tring ka qenë edhe reklamimi i premierës nga ana e aktorit protagonist Tolgahan Sayışman i cili ndau me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram, imazhin zyrtar të serialit dhe falenderoi Shqipërinë dhe Tring-un në veçanti.

  srgsrwergrewger

   

  11234