• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kam qenë aty! Të gjithë e paskan një foto në Notre Dame


  Djegia e Katedrales Notre Dame e ktheu këtë të hënë më të trishtën për të gjithë botën.

  Një ndërtesë e shekullit 12-13 është e përfshirë nga flakët dhe bashkë me të, arti dhe historia e një pjese e shpirtit të Parisit.

  Të gjithë ata që patën mundësinë që ta adhurojnë dhe ta vizitojnë i kanë shumë të shenjta kujtimet, veçanërisht në këtë ditë.

  Dhe mes atyre që shprehën dashurinë për katedralen ikonë ishin shumë nga emrat e njohur të ekranit shqiptar./ Copyright/ Tiranapost.al

  Getoar Selimi

  Marina Vjollca

  Romir Zalla

  Aulona Musta

  Orgesa Zaimi

  Brunilda Lahe

  Anthony Çako

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690