• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Kallëzohet për shpërdorim detyre kryebashkiakja e Gjirokastrës


  Kallëzohet në prokuroi kryebashkiakja e Gjirokastrës nga radhët e LSI-së, Zamira Rami.

  Ajo mësohet se është kallëzuar për “shpërdorim detyre”, akuzë e cila është ngritur nga dy qytetarë.

  Sipas këtyre të fundit, u është prishur garazhi i banesës së tyre dhe lidhur me këtë nuk kanë marrë dëmshpërblim./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post