• Shqip
 • English
 • E martë, 17 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha TIP top

  Kaçurrelat e Erandës kokë më kokë me kaçurrelat e vëllezërve korçarë


  Këngët e dashurisë i duan shqiptarët, melankolike apo si në rastin e bashkëpunimit të Eranda Libohovës me West Side Family. Kënga Marinela e lancuar në muajin korrik ku flitet për vajzat e bukura me kaçurrela rezultoi një sukses me mbi 5 milionë klikime në Youtube.

  Duket se do jetë kokë më kokë me këngën që nuk e harrojmë të vëllezërve korçarë Endri dhe Stefi me titull ‘Kaçurrelat’, me të cilën jemi mësuar, mjafton të dëgjojmë tingujt dhe tekstin e përfundojmë vetë.

  Sot Eranda ka postuar një video nga festa e Miqësisë në Berat, ku falenderon vajzat e Beratit që kërcyen e kënduan me të mbrëmë. Shihni videon si më poshtë./ Copyright/ Tiranapost.al E.B

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690