• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Art & Kulturë Të gjitha

  Jo të gjithë mund të mbërrijnë tek kjo video si e Ermonela Jahos


  Me flokët e lagur nga djersa dhe dorën që e vendos në zemër, sopranoja shqiptare vazhdon të luajë nga themelet sallat e botës.

  Por siç thotë ajo: Në jemi vetëm ajo që japin, dhe Ermonela ja ka dalë më shumë punë e sublimim. Më këtë video të saj iu urojmë një fundjavë të mbarë dhe mos e humbni besimin, por besoni dhe punoni si ajo.

  Video e Ermonela Jahos në Royal Opera House e cila mori duartrokitje pa pushim/Copyright/Tiranapost/A.C

   

  View this post on Instagram

   

  – We only have what we give away… Thank you London ❤️❤️ – Kemi vetem ate qe japim… flm Londer ❤️❤️

  A post shared by Ermonela (@ermonelajaho) on