Bukuri Lifestyle Te gjitha TIP top

Jo të gjithë e bëjnë fshehur maskën e zezë


Në internet gjen dy mendime për maskën e zezë: ata që thonë se është fantastike sepse të heq çdo papastërti nga poret. Dhe ata që mendojnë se është e tmerrshme, sepse po u ngjit nuk shkulet nëse nuk e heq me gjithë lëkurë.

Pastaj janë edhe ata që thjesht e vendosin në fytyrë dhe bëjnë një foto në Instagram, sido që të duket. Janë disa përdorues të maskës së famshme

 

E përdor Xhemi

xhemi

Edhe pse ajo nuk na tregoi gjë por shoqja e saj Arbana i postoi një foto gjatë kohës që Xhemi bënte ritualin e saj të bukurisë. Ajo maska mund të jetë e shëmtuar por Xhemi edhe nën të duket e bukur.

 

Edhe Holta

holta

Një nga më të bukurat e skenës dhe prapaskenës, Holta Dulaku, e paska pikë të fortë të lëkurës së saj të lëmuar maskën e zezë. Ja ku e ka vendosur dhe po pret që të bëjë efektin.

 

Çunat nuk bëjnë përjashtim

vesel

Vesel Kurtishaj, fituesi i Big Brother Albania 7 e merr seriozisht kujdesin për pamjen. Për lëkurë të pastër dhe pastrim të poreve në thellësi ka vendosur pjesërisht mbi fytyrë  maskën e errët.

 

Variant Avatar

diane

Pas modës së maskave me ar dhe maskave të zeza, kjo mund të jetë tendenca e re e maskave. Aktorja Diane Kruger na njeh me maskën pastruese blu metal në versionin Avatar. Tonike dhe kundër shenjave të kohës. Shumë shpejt do ta shohim gjithandej.

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *