• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ JLo thyen prapë Instagramin në sfilatën me fustanin Versace


  Jennifer Lopez po që di t’i vërë vulën gjërave! Ju kujtohet paraqitja e saj ikonë në vitin 2000 tek “Grammy Awards”?

  Me të njëjtën veshje këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare u shfaq sot në mbylljen e sfilatës te “Versace”, në Milano, Itali.

  Shtëpia italiane e modës risolli fustanin ikonë me printet e xhunglës, në nuancat e jeshiles.

  Ja pse ky fustan është ikonë dhe normalisht edhe ajo që e ka veshur!/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]