• Shqip
 • English
 • E diel, 25 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Jennifer Lopez e rrezikshme në 48 vjetorin e saj


  Këngëtarja bukuroshe Jennifer Lopez mbush 48 vjeç sot, ajo ka festuar duke veshur një fustan ‘të rrezikshëm’ ngjitur pas trupit , format e saj perfekte ashtu si gjithmonë bien në sy.

  Jennifer me tiparet latine është shembulli më real që tregon se mosha nuk është gjë tjetër veçse një numër. Fotoja e publikuar nga ajo me fustanin e rrezikshëm mori shumë komente, shumë thonë se ajo është thjesht e mahnitshme por pati dhe disa që thanë së ishte zhveshur shumë. Sigurisht që ylli nuk ishte vetëm por pranë Alez Rodriguez i cili mbush 42 vjeç këtë jave. Ish- lojtari i bejsbollit hodhi foton në Instagram para se të shkonin për darkë në Majemi.

  Jennifer-Lopez-Alex-Rodriguez-1018926

  Jennifer-Lopez-1018928

  JLO