• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet My Tirana Të gjitha

  Je ma i miri prej krejt Ballkanit


  Gazetarja Arbana Xharra mahnitet vazhdimisht nga ndryshimet që po pëson Tirana dhe nuk ngurron ta thotë edhe publikisht. Ndërsa ka publikuar disa foto të bashkisë të “veshur” me zemra të kuqe për Shën Valentin, gazetarja ka edhe një vlerësim për kryebashkiakun Erion Veliaj. Ja çfarë shkruan ajo;

  “Nuk e di që aktualisht në Ballkan, ka kryetar kryeqyteti më kreativ e punëtor se Erion Veliaj. E ka ba Tiranën me të marrë malli me shku”./Tiranapost/A.C