• Shqip
 • English
 • E shtunë, 7 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Foto Galeri Të gjitha

  Java politike ndërkombëtare nëpërmjet fotosh


  Ky muaj Gusht ka qenë eksepsional, pasi ndryshe nga vitet e tjera që ishte një muaj pa shumë aktivitet politik, në Europë dhe SHBA eventet dhe debatet nuk kanë të rreshtu as nga pushimet dhe as nga temperaturat e larta.

  3 sulme terroriste, fushata zgjedhore dhe eklipsi shekullor i diellit nga hëna kanë karakterizuar këtë javë politike në arenën ndërkombëtare. K.H/ tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post