• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Java nis me shi, ja sa do të shkojnë temperaturat


  Moti – E hene, 4 Nëntor 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Vendi yne do te jete ne ndikimin e vranesirave dhe rreshjeve te shiut gjate paradites, parashikohet qe shirat te jene mesatar deri intensiv ne zonat Veriore dhe Jugore. Duke filluar nga pasditja dhe ne vijim pritet permiresim gradual i kushteve atmosferike.

  Temperaturat e ajrit do të pesojne rritje në mëngjes, POR do te ulen ne mesdite duke u luhatur nga 3°C deri në 21°C.

  Era do te fryje e forte gjate paradites, POR mesdita sjell rrenie te intensitetit te eres e cila do fryjë me shpejtësi 45-50 km/h nga drejtimi Perendimor-Jugperendimor duke krijuar në det dallgëzim 4 – 5 ballë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post