• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz TIP top

  Janë zënë apo s’janë zënë, vëllezërit dhe kunatat mbretërore Krishtlindjet do t’i kalojnë bashkë


  Edhe pse së fundi është folur shumë për marrëdhënien mes tyre, 25 dhjetori do t’i gjejë bashkë çiftet mbretërore: Meghan-Harry dhe Kate-William.

  Foto nga Google

  Sipas DailyMail, Kate Middleton dhe William do të kalojnë Krishtlindjet në Sandringham me Harryn dhe Meghan Markle, ashtu siç e do tradita.

  Foto nga Google

  Zërat se çiftet nuk po i rregullojnë dot marrëdhëniet, i kanë bërë tashmë ata kryefjalë diskutimesh për javë të tëra. Por Krishtlindja duket se po u jep një tjetër kthesë marrëdhënieve të tyre.

  Foto nga Google