• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Janë hapur llafe se nga marsi do ketë zgjedhje të parakohshme, blof apo reale?


  Moderatori i emisionit “Zonë e lirë”, Arian Çani, tha mbrëmjen e sotme se në veshin e tij kanë rënë fjalë se do të mbahen zgjedhje të parakohshme në mars të 2020-s. Ai pyeti të ftuarin e tij kryetarin e PBDNJ, Vangjel Dule, nëse këto ‘thashetheme’ janë apo jo të vërteta, si një person më në brendësi të politikës dhe aktorëve politikë.

  Arian Çani: Janë hapur llafe se nga marsi do ketë zgjedhje të parakohshme, është blof i Ramës apo e vërtetë?

  Vangjel Dule: Besoj se është varianti më realist. Nuk është çështje informacioni. Çdo ditë është në favor të Ramës, një ditë e më parë të zhvillohen zgjedhjet aq më mirë është për të./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post