• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Ja si reagon Edi Rama pas protestës së opozitës


  Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për protestën e opozitës. Rama i quan PD-LSI humbës të pashërueshëm

  “Nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë! Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për pdLSI! Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë Sovrani në 30qershor“, shkruan kryeministri pas protestës së dhunshme të opozitës.

  Pas katër orësh dhunë, Lulzim Basha mbylli protestën rreth orë 22:15 në selinë e PD./Tiranapost/A.C