• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Ja si dukej në moshën 8 vjeçare Xherdan Shaqiri


  Sot ai është shqiptari më i famshëm në futboll dhe po shkëlqen në Premier League me Stoke.

  Bëhet fjalë për Xherdan Shaqirin, i cili në këtë foto është në moshën 8-vjeçare me fanellën e Basel.

  IMG_9936

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690