• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ja pra, Geti dhe Marina qenkan sërish lumturisht të martuar


  Ndonjëherë (ose më shumë se ndonjëherë) përsonazhet e showbizit kanë të drejtë të qeshin me portalet. Marina dhe Geti, edhe ca më shpesh, meqë i kanë ndarë e bashkaur kushedi sa herë. S’ka pak ditë që nëpër rrjet patën ndarjen e radhës, sepse sipas atyre që u thanë, nuk kishin postuar më foto së bashku e për më tepër dhe ç’është më kryesorja, nuk kishin vënë “like” në fotot e njëri-tjetrit. Tani në rrjet gjërat sqarohen shpejt dhe lehtë.

  View this post on Instagram

  Mahalla mood

  A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

  Mjafton një foto e çiftit që thashethemnaja të zbehet. Pra, Getoari dhe Marina, sipas kësaj fotoje, janë ende bashkë, lumturisht të martuar.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post