• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Ja oraret dhe zonat ku s’do ketë drita në Tiranë nesër dhe pasnesër


  Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

  12 korrik
  01:00-03:00
  rruga “Ali Visha”

  03:00-04:00
  rruga “Pjetër Budi”,
  04:00-05:00
  Rruga “Drago Siliqi”,

  09:00-13:00
  rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”,
  9:30-15:00
  Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

  09:00-15:00
  rruga “Sami Frashëri”  pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

  09:00-16:00
  rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

  13 korrik

  09:00-16:00

  rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza”./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690