Aktualitet Te gjitha

Ja ku po i kalon pushimet ish-kryeministri Nano me bashkëshorten e tij


Ish-kryeminstri i vendit Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana, kanë zgjedhur pikërisht Shqipërinë për të kaluar pushimet e tyre verore, ndonëse kanë jetuar jashtë vendit për shumë vite.

Çifti Nano ndodhet ditën e sotme në fshatin Iliras, fakt ky që dëshmohet nga një fotografi e shkrepur nga automjeti i ish-kryeministrit socialist ku duket bashkëshortja e tij e veshur me rroba sportive duke marrë objekte të ndryshme personale nga bagazhi.

Fatos-Xhoana

Në drejtim të makinës ishte vetë Nano, i cili ka tërhequr kuriozitetin e banorëve vendas dhe turistëve të tjerë që kanë zgjedhur jugun si destinacionin  e tyre të pushimeve. K.H/ tiranapost.al

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *