• Shqip
 • English
 • E premte, 20 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ish e dashura e Princ Harry-t në krahët e një Harry tjetër


  Marrëdhënia e dikurshme e Princ Harryt me aktoren Cressida Bonas  gjatë periudhës 2012-2014 është tashmë e njohur në media. Por pas kaq vitesh, fati deshi që Cressida të ketë sërish në krah një tjetër Harry.

  Foto nga Google

  View this post on Instagram

  Pow wow ❄️❄️❄️❄️

  A post shared by Harry Wentworth-Stanley (@harrywent) on

  Foto nga Google

  Ai vjen nga një familje britanike dhe emri i tij i plotë është Harry Wentworth-Stanley.Çifti e kanë mbushur Instagramin me fotot e tyre dhe në këtë foto duket afrimiteti i Harry-t me Princin William teksa ishin të pranishëm në hapjen e “James Place”.

  *Ky post u përshtat nga www.cosmopolitan.com

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690