• Shqip
 • English
 • E premte, 13 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Inva ka një lajm të mirë për gjithë të rinjtë me zë të bukur


  Nëse je i ri, i talentuar në muzikë dhe dëshiron të jesh pjesë e një festivali përkrah Inva Mulës, ajo ta dha mundësinë. Ka hapur audicionet, detajet e të cilit i tregoi në një postim në Instagram dhe ata që do fitojnë do interpretojnë në mbrëmjen gala “Inva and new friends”në MIK Festival, në 27 korrik, në Korçë.

  (Postimi i Inva Mulës në Instagram)

  Mos e humb mundësinë!

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post