• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Inat e ka, por pantallonat ia kopjoi. Kate vishet si Meghan


  Thuhet se janë në sherr e s`e duan njëra-tjetrën, madje edhe se Meghan u largua nga pallati mbretëror prej Kate-it, ama kjo e fundit ia kopjoi pantallonat.

  image
  (Kate Middleton, William foto nga Pinterest)

  Ndryshe nga ato që vesh gjithmonë që janë të ngushta, këtë herë ishin fiks në stilin e Meghan Markle, të gjera sidomos nga fundit.

  image
  (Meghan Markle, foto nga Pinterest)

  Deri tani kishim parë veshje të Kate frymëzuar nga Diana. Kush do ta mendonte se do frymëzohej edhe nga kunata?

  *Ky post u përshtat nga Marie Claire dhe është realizuar nga Fabjola Hije.