• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Foto Galeri Të gjitha

  Imazhet më emblematike të ditës së sotme


  Zëri i Amerikës ka publikuar ditën e sotme 4 imazhe të përzgjedhura si momentet emblematike të ditës së sotme, ku dallon takimi i Papa Françeskut I dhe presidentit turk Erdogan si edhe festa e ekipit të Philadephias pas fitores së kampionatit të futbollit amerikan për herë të parë në historinë e klubit. /tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]