• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ilva Tares i bëjnë pyetjen delikate “Cili është gazetari më i mirë në Shqipëri”, ajo: Dashke sherr e jo përgjigje


  Do kish qenë lajm e shkuar lajmit nëse Ilva Tare, një prej gazetareve më të vjetra në Shqipëri, do kishte dhënë një emër konkret për pyetjen se cili është gazetari më i mirë në Shqipëri.

  Por Ilva i shpëton pyetjes me taktikë:

  “Ti nuk dashke përgjigje por sherr. Cilido përpiqet të bëjë gazetari të mirë, të drejtë dhe të pavarur nga çfarëdolloj interesi. Ky është për mua gazetari i mirë”.

  Më mirë se Ilva askush s’e njeh terrenin e gazetarisë shqiptare, ndsj nuk është çudi që të mos ketë bërë hiç shaka për punën e atij “sherrit”./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post