• Shqip
 • English
 • E martë, 12 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Media Të gjitha

  Iku nuk iku, Sokol Balla i mbyll të gjitha dyshimet. I jep lamtumirën Top Channel në Twitter


  Sokol Balla mbyll kapitullin me Top Channel…

  Përmes një njoftimi në Twitter gazetari, Sokol Balla ka konfirmuar largimin e tij nga televizioni Top Channel. Ai shkruan:

  Uroj që jeni duke kaluar bukur. Ky vit mbyll shumë kapituj për shumë nga ne. Një nga ata edhe unë. Në fund të 2017 dua të uroj së pari kolegët e mi në Top Channel me të cilët kalova më shumë se 12 vjet të paharruar, dhe me të cilët rruga ime sot ndahet. Gëzuar 2018! Koli./Copyright Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post