• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Identifikohet autori i vrasjes në Pukë


  Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes së 30-vjeçarit, Petrit Biba, mbrëmjen e djeshme në Pukë. Sipas policisë, autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë është Enderis Doda, rreth 26 vjeç.

  Petrit Biba u plagos me armë zjarri mbrëmjen e së premtes (8 shkurt) në fshatin Vrrithë, por ndërroi jetë në spital për shkak të plagëve të marra.

  Dyshohet se vrasja ka ndodhur nga pakujdesia dhe dy të rinjtë nga Mirdita ishin punonjës në HEC-in e Vrrithit, ndërsa armën që mbanin e kishin pa leje./Tiranapost/A.C

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]