• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  I vihet tritol parukerisë pas mesnate, s’ka të lënduar


  Një biznesi parukerie në fshatin Nikël të Krujës iu vendos një sasi lënde plasëse. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:00., ndërsa parukeria është në pronësi të R.SH.

  Nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, pasi biznesi ka qenë i mbyllur, por vetëm dëme materiale.

  Polica po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe për kapjen e autorit./ Tiranapost.al

  *Foto ilustruese

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690