• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  I them çdo ditë që më zbukuron jetën! Spikerja e TV Klan ka dy fjalë për grimierin që s’ka Instagram, por e njohim të gjithë


  Jemi në kohën e rrjeteve sociale, por shpesh kuptojmë se puna ka më rëndësi sesa promovimi.

  Dashamir Turku (Dashi), nuk i përdor rrjetet sociale, por mbetet një nga grimierët më të njohur dhe të mirë.

  Spikerja e TV Klan, Anjola Hamzaj, ndau një dedikim dhe falenderim për të përtej dhomës së tij të punës ku takohen çdo ditë. Nuk e quajtur mik, ajo shprehet se Dashi i ka zbukuruar jetën.

  “I them cdo dite qe ti me zbukuron jeten… kush punon ne TV e di sa shume varet humori yne nga grimi… Por e une e them edhe per njeriun qe eshte, per ate qe percjell gjate punes. Ai nuk i perdor rrjetet sociale, por sot e ndjeva ti them faleminderit me zemer pertej dhomes se grimit ku shkembejme bisedat me interesante per artin dhe te bukuren. Sot i them qe e kam mik nga ata te rrallet. Dash Turku nuk ka nevoje per prezantim. Po ndaj edhe disa nga imazhet e mia te kuruara nga Dashi”, shkruan Anjola./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post