ModëTe gjithaTIP top

H&M bashkohet me Erdem në një koleksion lulesh e fjongosh. Mbase ka dhe diçka për ne aty….


Pas bashkëpunimit me Kenzo, H&M sjell një koleksion të ri në bashkëpunim me Erdem. Nga bluzat viktoriane me lule tek fundet me topa, çmimet fillojnë që nga 17.99 paund dhe mbase ka diçka edhe për ne aty. Shihni fotot e koleksionit të plotë dhe bëhuni gati për blerjet tuaja të preferuara më dy nëntor, kur të nisin shitjet.

/O.Zh/Tiranapost.al/

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *