• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Heidi Klum na e fshehu martesën sekrete për 5 muaj rresht


  Heidi Klum 46 vjeç i ka dhënë fund beqarisë që përpara 5 muajsh. Ajo është martuar në fshehtësi me të dashurin e saj Tom Kaulitz 29 vjeç.

  Postimi i Heidi Klum kur mori propozimin

  Çifti u njoh në 2018-ën dhe menjëherë ai i bëri propozimin për martesë. Kishin plane për një dasmë të madhe, por që siç duket nuk i kanë ndryshuar planet në momentet e fundit.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690