• Shqip
 • English
 • E diel, 25 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Në Velipojë hashash dhe striptizëm me 16 vjeçare


  Tre persona janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në një lokal striptizmi në Velipojë, pas gjetjes së një sasie kanabisi. Policia e Shkodrës pas kontrolleve të bëra ka sekuestruar kanabisin duke vënë në pranga menaxherin e lokalit, Arben Ll., 31 vjeç nga Lezha dhe dy vajza ku njëra prej tyre ishte e mitur: M.S 19 vjeç nga Tirana dhe S.G 16 vjeç nga Lezha.

  Policia gjithashtu ka kontrolluar edhe banesën ku jetonin vajzat, duke gjetur një qese me 33.4 gram lëndë narkotike të dyshuar si kanabis./Tiranapost.al