• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Harry po që di të bëjë dhurata. Ja ç’i bëri Meghan-it për përvjetorin e martesës


  Një unazë e re që shkëlqente në dorën e Meghan gjatë parakalimit për ditëlindjen e mbretëreshës, nuk i shpëtoi syrit të vëmendshëm të pararacëve. Dhe nëse në momentet e para u mendua se ishte një dhuratë që Harry ia bëri gruas pas lindjes, nuk rezultoi kështu.

  Unaza e Meghan, foto nga People

  Burime pranë dukës dhe dukeshës së Sussex thanë se unaza me diamant është dhurata që Harry i bëri gruas për përvjetorin e parë të martesës. Dhe meqë qenka kështu, po vrasim mendjen: Po Meghan ç`t`i ketë blerë vallë?

  *Ky post u përshtat nga People dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690