• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Harry në siklet mes Meghan-it dhe ish të dashurës


  Ish e dashura e Harry-t Cressida Bonas do martohet me të fejuarin e saj një tjetër Harry. Meqë ishte në dasmën e Princit Harry se ky i fundit e ftoi, i ka nisur një ftesë çift atij dhe Meghan-it. Mirëpo burime pranë familjes mbretërore thonë se dukesha nuk ka ndër mend t`ia kthejë respektin duke shkuar në dasmën e saj. Ajo do të shmangë çdo takim me ishin e burrit të saj, ndërkohë që Harry ia ka borxh.

  View this post on Instagram

  We getting married 😁🥰

  A post shared by Harry Wentworth-Stanley (@harrywent) on

  *Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post