• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Harrojeni fytyrën bebe, të famshmit shqiptarë po “çmenden” pas aplikacionit që të plak


  Vetëm një javë më parë faqja e Instagramit u pushtua nga foto të miqve dhe të personazheve publikë që shfaqeshin me fytyrën bebe.

  Por një trend i ri e ka sfiduar brenda 24 orëve! Si do të dukesh kur të plakesh?

  Pikërisht këtë kuriozitet pjesa më e madhe e VIP-ave shqiptare e ka hequr sot, pasi postuan foto të tyre që parashikojnë rrudhat që do t’u shtohen dhe tiparet që do t’u ndryshohen pas 30 apo 50 vitesh, në varësi të moshës që kanë.

  Rezultati? Gallatë!/ Tiranapost.al

  *Shfletoni galerinë

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post