Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Hajde sutjena. Rihanna nxjerr në shitje të rejat


Stilin e të bërit biznes pas marrjes së famës e kanë mësuar tashmë edhe vajzat në Shqipëri, jo më këto të huajat. E mes Katy Perry-t, Kim Kardashian e kushedi sa të tjerave, është edhe Rihanna që sapo nxori në treg mbathjet sutjenat dhe lingerie e reja.

Fotot e modeleve janë bërë tashmë publike dhe çmimet variojnë nga 24 dollarë për mbathjet në 100 dollarë për lingerie. Ndoshta janë pak shtrenjtë duke pasur parasysh të ardhurat tona, ama ia vlen të shpenzosh pak e të thuash: Sutjenat i kam të Rihannës./F.H/Tiranapost.al

Përshtatur nga: Buzzfeed

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]