• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Hailey ka qenë fanse e ish-çiftit Selena-Justin dhe këto janë postimet që do donte t`i zhdukte përgjithmonë


  Tani është gruaja e Justin, por historia e tij me Selenën është e shkuar dhe jo e harruar. Dikur Hailey ishte fanse e Jelena, pra çiftit Selena dhe Justin Bieber. Statuset e saj të dikurshme për ish-çiftin ekzistojnë akoma. Edhe pse Hailey i ka fshirë, dikush i ruan ende.

  .

  “Nuk më intereson ç’thonë për ta, Justin Bieber dhe Selena Gomez së bashku janë ëndrra adoleshente”.

  .

  “Ajo është e përsosur, kurse ai është Bieber. Ata kanë lidhjen perfekte… unë përgjithmonë vetëm.”

  .

  “Po prisja vërtet të shihja me çfarë ngjyrash do të ishte kombinuar Jelena këtë vit në festën e Vanity Fair”.

  Dhe ka akoma. Ja, është kjo fotoja kur pozonte me një kopertinë reviste të çiftit të preferuar.

  Hailey me kopertinën e Selena-s dhe Justin

  *Ky post u përshtat nga Girlfriend dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]