Aktualitet Te gjitha

Gruaja humb jetën në minierë


Një 50-vjeçare ka ndërruar jetë në Minierën e Bulqizës.

Sipas burimeve paraprake mësohet se Shpresa Raimi mblidhte krom në zonën D të minierës ku ka pësuar aksidentin që i mori jetën.

Mbeten të paqarta rrethanat në të cilën gruaja ka vdekur, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. /Tiranapost.al