Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Gruaja e Lorik Canës jep intervistën e parë dhe tregon kush është më i bukuri nga të dy


Edhe Monica ka dhënë atë intervistën e famshme në Instagram që sot nuk ngeli njeri pa e bërë. E meqë ajo është e famshme prej Lorik Canës, të shoqit, edhe pyetjet u vërtitën rreth atyre të dyve. Dikush e pyeti se kush është më i bukur: ajo apo Loriku dhe Monica u përgjigj: Loriku. Shumë ndryshe nga pjesa më e madhe e grave të cilat herë nga xhelozia, herë për të mos i rritur burrit veshët e herë nga vetëvlerësimi i lartë thonë veten.

(Foto nga Instastory)

Pyetjet e tjera ishin për Boikenin dhe mami i tij na zbuloi se që tani djali ka tre gjuhë. Me të flet italisht, me Lorikun shqip dhe me të dy bashkë flet frëngjisht.

(Foto nga Instastory)

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]