• Shqip
 • English
 • E shtunë, 7 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Grimieri Mario Dedivanoviç dhuron për të prekurit e tërmetit gjënë më të shtrenjtë që ka


  Grimieri Mario Dedivanoviç dhuroi bizhuterinë e parë dhe të vetme që i ka dhuruar vetes, një varëse floriri me stemën e shqiponjës.

  https://www.instagram.com/p/B5h_8i7FuBI/

  Ai tregoi dhe historinë e blerjes së saj për të cilën shtysë ishte bërë vëllai, duke i thënë se punonte prej vitesh dhe e meritonte. Ndërkohë që tashmë do ta japë për një qëllim më të lartë, për të ndihmuar ata që tërmeti i 26 nëntorit i mori shtëpitë dhe familjarët.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post