• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kronikë e zezë Kryesore Ngjarje Të gjitha

  Grabitet kazinoja në Tiranë


  Dy persona me maska dhe të armatosur kanë grabitur një kazino në Tiranë.

  Rikthehen sërish grabitjet në kazino. Rreth orës 04:32 të mëngjesit të sotëm dy persona të cilët ishin të armatosur dhe me maska, kanë grabitur një kazino në rrugën e “Elbasanit”.

  Sipas informacioneve të marra nga policia njëri prej autorëve mbante pistoletë në duar, ndërsa tjetri thikë. Ata kanë mundur që të marrin shumën prej 200.000 lekë, duke kërcënuar punonjësit e kazinosë me armë dhe më pas janë larguar.

  Autorët nuk janë ndaluar ende, por policia po punon për identifikimin e tyre përmes kamerave të sigurisë.