• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gocat e njohura tani nuk fshihen më: i adhurojnë shiringat


  Iku ajo koha kur trajtimet estetike bëheshin fshehurazi. Tani vajzat të panjohura dhe sidomos të njohurat (që janë dhe në shënjestër të publikut) nuk e kanë siklet ta pranojnë hapur ndërhyrjen madje ta postojnë me foto, me video, ose ta përmendin me njëra-tjetrën nëpër komente. Siç bënë sot edhe Iva Tiço me Dr. Silvana Mishtakun.

  Komentet mes Iva Tiços dhe Dr. Silvana Mishtakut

  Doktoresha shpërndau një foto nga një trajtim për “fillers” dhe komentit të Ivës “Ti qenke bërë si gocë e vogël”, iu përgjigj: “Përpiqemi me ç`kemi në dorë të bëjmë”, shoqëruar me disa shiringa.

  “Lavdi Zotit që i kemi! Më ka rënë surrati nga lodhja këto ditë, direkt për freskim jam”, ia ktheu Iva që nuk i ka kursyer herë pas here videot nga procedurat e shpimeve në lëkurë, plasma-s, kokteilet e vitaminave dhe qeset e syve.

  Iva, Silvana nuk janë të vetmet. Të tjera vajza që kanë postuar herë pas here video dhe foto gjatë trajtimeve te estetistja janë Jonida Shehu, Soni Malaj, Valbona Selimllari, Aulona Musta e kushedi sa, postimet e të cilave për kujdesin ndaj vetes dhe sinqeritetin kanë marrë pëlqimin e ndjekësve.

   

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post