• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gocaaa, vëllai i Kate Middleton sapo hapi Instagramin dhe e ka mbushur plot me foto


  Ky është lajmi i mirë për ju që e simpatizoni nga larg James Middleton. Ai sapo e bëri profilin publik. Foto aventurash, foto me qentë, kafshën e tij të preferuar dhe sigurisht foto me motrën. Jo me Kate se me atë nuk e lejon mbretëresha, por me Pippa-n.

  View this post on Instagram

  Doggy paddle lesson

  A post shared by James Middleton (@jmidy) on

  View this post on Instagram

  #jumpography

  A post shared by James Middleton (@jmidy) on

  Ky ishte lajmi i mirë, por mos u entuziazmoni shumë. Ka kaluar vetëm një javë nga dita kur dolën fjalët se James nisi pushimet me të dashurën e re Alizee Thevenet.

  *Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.