• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gjyshja e Fedez si Gjyshja e Dojnës dhe Ija e Bes Kallakut


  Moda e re e gjysheve me profile në Instagram preku edhe Fedez-in, burrin e Chiara Ferragnit. Tani edhe gjyshja e tij ka një profil të sajin dhe po mëson ta menaxhojë. Meqë është fillimi po bën edhe gabime.

  Postimi i Fedez ne Story
  Postimi i Fedez ne Story

  Ja, kjo fotoja gjysmë e karriges bosh është një prej tyre të cilin Fedez e ripostoi me humor në llogarinë e tij.

  Ne kemi “Ijen e Bes Kallakut” dhe “Gjyshen e Dojnës”, kurse Italia ka Luciana Violini-n, gjyshen e Fedez.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.