• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Gjurmë të autorëve në një stallë bagëtish? Detaje nga aksioni i policisë për atentatin e prokurorit Ndoja


  Policia vazhdon të ndjekë gjurmët e autorëve të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ndërsa zhvilloi sot një aksion blic në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit në Elbasan.

  Sipas mediave informative po kontrollohet në një objekt i cili shërben si stallë bagëtish ku mund të gjenden gjurmë të bashkëpunëtorëve të Redjan Rrajës, të arrestuarit të vetëm për ngjarjen e ndodhur në 1 nëntor.

  Gjatë ditës së djeshme kujtojmë se FNSH dhe RENEA kreu një aksion në Vlorë dhe Lushnjë, te qyteti i fundit kontrolluan edhe shtëpinë e Julian Sulos ose i njohur si ”Juli i Pashakos”, që dyshohet se është përfshirë në atentatin ku u plagos prokurori Ndoja, Landi Muharremi dhe vdiq shoferi Andi Maloku./ Tiranapost.al

  Merret në pyetje biznesmeni: Pse prokurori Ndoja po lëvizte me makinën e tij?

  Autorët e fshehur të sulmit ndaj prokurorit. RENEA dhe FNSH aksion në Lushnjë dhe Vlorë

  Atentati i prokurorit Ndoja/ Kejvina Kthella u pyet për 10 orë për Redjan Rrajën

  E zbuloi ADN-ja. Kapet teksa po arratisej kushëriri i deputetit Rrahman Rraja për atentatin e prokurorit

  Detaje/ Ardi Veliu mbledh strukturat drejtuese të policisë, kërkon informacione për atentatin ndaj prokurorit Ndoja

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post