PolitikëTe gjitha

I gjithë populli me Flamur Nokën. Statusi në Facebook që e ka hak një lajm


Ky status nuk ka nevojë për koment dhe sqarim. Është mëse i qartë


Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *