Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Gjithë fëmijët janë të bukur, por këta 10 janë të jashtëzakonshëm dhe kanë bërë xhiron e botës


Të gjithë fëmijët janë të bukur dhe të mrekullueshëm. Edhe ata që mund të kenë diçka më tepër, si ca kilogramë, muskuj më shumë, flokë të bardhë apo thinja të parakohshme kanë sërish diçka që na tërheqin. Në një shkrim të Bright Side u rreshtuan fotot e 10 fëmijëve të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit. Po ti a i ke parë? Njihu me ta.

Nariyana

(Foto nga Bright Side)

Është nga Yakutia. Ajo është albine. Bën një jetë normale si gjithë bashkëmoshatarët e saj dhe i vetmi ndryshim është që nuk mund të qëndrojë në diell për një kohë të gjatë dhe sidomos pa syze dielli.

Millianna Worthy

(Foto nga Bright Side)

Ajo është e treta gjeneratë në familje me këtë çrregullim. Estetika është e vetmja pengesë, megjithatë është aq e veçantë sa duket bukur.

Junior Cox-Noon

(Foto nga Bright Side)
(Foto nga Bright Side)

Ai ka lindur 4.5 kilogramë. U bë shpejt një personazh në rrjete social për shkak të flokëve të tij dhe mori pseudonimin “arushi i vogël”.

Dzhambulat Khatokhov

(Foto nga Bright Side)

Ka hyrë në Librin e Rekordeve Guinness. Kur ishte 1 vjeç peshonte 17 kg dhe kur ishte 2 peshonte 34. U bë i famshëm pasi mori pjesë në një show televiziv në Britani.

Muin Bachonaev

(Foto nga Bright Side)

Ai është djali me vetull më të madhe në Rusi. 3.5 cm është njëra prej tyre.

Ava Clarke

(Foto nga Bright Side)
(Foto nga Bright Side)

Që kur lindi dukej se ishte special. Sytë blu gati në jeshil, buzët pink dhe flokët e fytyra e bardhë. Edhe ajo është albine dhe për shkak të specifikave të sëmundjes për pak e humbi shikimin, por iu nënshtrua në kohë një operacioni. Tani vetëm mban syze. Ava shkon në shkollë rregullisht, bën balet dhe është modele.

Giuliano Stroe

(Foto nga Bright Side)
(Foto nga Bright Side)

Është atlet rumun dhe bodybuilder. Që 2 vjeç filloi të merrej me sporte. I ati u bë trajneri personal. Prindërit ëndërronin të kishin një djalë me superfuqi. Ai ka thyer një sërë rekordesh dhe është pjesë e Librit Guinness.

Jare Ijalana

(Foto nga Bright Side)

Ajo u fotografua nga Mofe Bamuyiwa dhe fotoja bëri xhiron e botës duke u konsideruar si vajza më e bukur në botë. 5-vjeçarja është nga Nigeria.

Fëmija Budhathoki

(Foto nga Bright Side)

Familja Budhathoki jeton në malet e Nepalit dhe të gjithë vuajnë nga Sindroma Werewolf. Nëna dhe fëmijët e kanë fytyrën dhe trupin të mbuluar nga qimet.

Chahat Kumar

(Foto nga Bright Side)

Është vajzë dhe është nga India. Ajo ka një oreks të jashtëzakonshëm. Kur ishte 8 muajshe peshonte 17 kg.

Ky post u përshtat nga Bright Side dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]