• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Gjendet një trup i dekompozuar te “Rruga e Kavajës”


  Një trup i dekompozuar u gjet ditën e sotmë tek “Rruga e Kavajës” në Tiranës. Kufoma raportohet se u gjet pa shenja dhune brenda një kabine elektrike jashtë funksionit.

  Sipas njoftimit të policisë, viktima është R.Z 39 vjeç dhe dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

  Ndërsa mediat informative bëjnë me dije se, 39-vjeçari ishte i pastrehë dhe gjendej prej 2 ditësh aty./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post