• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Gjendet i ekzekutuar në mes të arës një 34-vjeçar


  *Foto ilustruese

  Një 34-vjeçar u ekzekutua mesditën e kësaj të mërkure në fshatin Zall Xhuxhë, në Fant të Mirditës.

  Viktima është identifikuar nga policia si Eri Zefi dhe u gjet nga banorët e zonës i mbuluar në gjak në mes të arës.

  Sipas raportimeve, ishin banorët që lajmëruar policinë, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë dhe autorët e krimit.

  Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

  Me vrasjen Zefit, shkon në pesë numri i të vrarëve gjithsej brenda vetëm dy ditëve në Shqipëri. /Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]